Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
CENTRUM KSZTAŁCENIA w Ciechanowie
06-400 Ciechanów, ul. Płońska 57a
tel./fax: (0-23) 672 75 86
tel.: (0-23) 672 46 64
informacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
PEDAGOGICZNY DLA INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU

Cel szkolenia:
nabycie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności z zakresu podstaw pedagogiki, psychologii, metodyki i praktyki metodycznej

Czas trwaniu szkolenia:
80 godzin, w tym 10 godzin praktyki pedagogicznej

Warunek uczestnictwa:
wykształcenie minimum średnie lub tytuł mistrza w zawodzie

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje:
Komunikacja interpersonalna, podstawy prawne i zagadnienia organizacji oświaty zawodowej w Polsce, pedagogiczne aspekty nauczania i wychowania, elementy psychologii, podstawy dydaktyki ogólnej, dydaktyka szczegółowa dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, dydaktyka szczegółowa dla wykładowców na kursach, praktyka pedagogiczna

Absolwent szkolenia otrzymuje:
Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym składanym przed komisją powołaną przezDyrektora Centrum. Absolwenci otrzymują zaświadczenie zgodnie z wzorem MEN/ na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 poz. 622)

Cena: 1000 PLN*

* podana cena dotyczy klienta z wolnego naboru. Organizator zastrzega sobie prawo do dołączenia osoby zgłoszonej indywidualnie do grupy już istniejącej.