Fryzjerstwo jest Twoją pasją? Chcesz samodzielnie pracować w zawodzie?
Dobrze trafiłeś – mamy rozwiązanie dla Ciebie! W czasie 100 godzin kursu zdobędziesz wymarzony zawód i przygotujesz się do egzaminu zewnętrznego potwierdzającego kompetencje w zawodzie (organizator: Krajowe Centrum Akredytacji).

Zajęcia prowadzi: Pani Elwira Winkowska - mistrz fryzjerstwa, Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie fryzjer przy Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie. Zastępca Prezesa Cechu Fryzjerów i Rzemiosł Różnych w Warszawie.

Program kursu:

• Zasady BHP
  • Organizowanie stanowisk pracy
  • Obsługa klienta i doradztwo
  • Narzędzia i przybory fryzjerskie
  • Dobór fryzury i kosmetyków do rodzaju włosów
  • Pielęgnowanie włosów
  • Techniki strzyżenia
  • Techniki modelowania
  • Fale i pierścionki
  • Zasady koloryzacji włosów
  • Techniki koloryzacji
  • Odkształcanie trwałe i nietrwałe

Zapewniamy:

• Salę fryzjerską
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów
  • Dwie główki treningowe fryzjerskie
  • Podstawowe narzędzia i sprzęt fryzjerski z wyjątkiem nożyczek (klasycznych i degażówek)
  • Kameralne grupy
  • Materiały szkoleniowe i dostęp do pomocy dydaktycznych
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN
  • Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego potwierdzającego kompetencje w zawodzie
  • Kontakt z wykładowcą do czasu zdania egzaminu

Pozytywne ukończenie kursu umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego poświadczającego uzyskane kompetencje, organizowanego przez Krajowe Centrum Akredytacji.

Czas trwania kursu: 100 godzin lekcyjnych

Rozpoczęcie kursu: 6 maja 2024 r. godz. 16.30

Zajęcia obywają się trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy i piątku w godzinach: 16.30 – 20.30 (razem 20 spotkań)

Miejsce: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

ul. Podwale 13, Warszawa

Więcej informacji można uzyskać pod nr  telefonu 603 372 449

Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.